D.U.K - DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Svetainės talpinimas arba kitaip hostingas - tai vietos jūsų internetiniam projektui, el. paštui bei duomenų bazei suteikimas patikimame, galingame, prie spartaus interneto ryšio kanalo pajungtame serveryje.

Reseller hostingas suteikia galimybę klientui tapti hostingo šeimininku ir perpardavinėti hostingo paslaugas kitiems klientams. Tereikia iš siūlomų planų išsirinkti, kokio resursų kiekio Jums reikia. Daugelis perpardavėjų teikia identiškas paslaugas kaip ir paslaugų tiekėjo nustatyti paslaugų planai, tačiau jie prisiima techninę priežiūrą savo klientams.

ns1.skyhost.lt
ns2.skyhost.lt

Taip, keisti planą galima, galima jį pakeisti į didesnį arba atvirkščiai.

Taip, susisiekus paštu pagalba@skyhost.lt arba https://my.skyhost.lt/contact.php

Jūsų paskyrų skaičius mūsų serveryje visai nesvarbus ir neribotas, galite turėti paskyrų kiek norite ir talpinti neribotą skaičių projektų.

SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatai – tai technologija, kuri šifruoja duomenis perduodamus tarp lankytojo naršyklės ir svetainės serverio. Taip duomenys būna apsaugoti nuo trečiųjų asmenų (pavyzdžiui, programišių, besikėsinančių į duomenis).

Vidiniai SSL sertifikatai yra idiegiami į Jūsų svetainę per 3h nuo užsakymo pateikimo. Išoriniai SSL sertifikatai yra siųnčiami nurodytų el.paštu 12h bėgyje.

Galimi ir individualus planai, susisiekus paštu pagalba@skyhost.lt arba https://my.skyhost.lt/contact.php

Jeigu nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą - kreipkitės į administraciją šiuo el.pašto adresu: pagalba@skyhost.lt arba kitais kontaktais kuriuos rasite kontaktų skiltyje.


Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas